Apie mus

Fotografavimas

ZRS – profesionalų komanda, teikianti kokybiškas koncertų, spektaklių, švenčių, edukacinių užsiėmimų, konferencijų, festivalių ir kitų renginių filmavimo, transliavimo į įvairius internetinius portalus, fotografavimo, vaizdo medžiagos titravimo ir renginių organizavimo paslaugas.

Mūsų ilgametė patirtis leidžia įgyvendinti visus užsakovų kūrybinius sumanymus, nufilmuoti ir surengti profesionalias tiesiogines viešų ir privačių renginių transliacijas, kokybiškai atlikti fotografavimo ir fotonuotraukų redagavimo darbus.

Filmavimas

ZRS komanda yra filmavusi ar transliavusi tokius Lietuvoje gerai žinomus renginius, kaip Pasaulio lietuvių dainų šventės Kanklių vakaras, tarptautinis folkloro konkursas-festivalis „Saulės žiedas“, Lietuvos, Latvijos ir Estijos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis “Ant rubežiaus” ir kt. Mūsų filmuotus renginius rodė LRT televizija, Lietuvos regioninės televizijos.

Mūsų techninės įrangos galimybės, patirtis ir profesionalumas bei konkurencinga paslaugų kaina – yra tai, ko jums reikia!